Mūzikas festivāli

Positivus festivāls – kas gaida apmeklētājus šogad?

Positivus festivāla galvenie mākslinieki 2023

Positivus festivāls, kas ik gadu norisinās Salacgrīvā, jau 17 gadus pēc kārtas ir izaudzis par vienu no lielākajiem mūzikas un aktīvās atpūtas festivāliem Baltijā. Arī šogad, no 21. līdz 23. jūlijam, Positivus atkal pulcēs vairākus desmitus tūkstošu apmeklētāju, piedāvājot pasaulslavenus mūziķus un daudzveidīgu aktīvās atpūtas programmu.

Galvenie šī gada festivāla headlineri noteikti priecēs hiphopa un repa cienītājus, jo uz galvenās skatuves kāps tādas mūsdienu zvaigznes kā amerikāņu reperi A$AP Rocky un Tyler the Creator. Abi mākslinieki pārstāv ASV repa modernāko skanējumu un šovs noteikti būs dinamisks un krāšņs.

Savukārt britu alternatīvā roka grupa The 1975 ar savu emocionālo un reizēm psihedēlisko mūziku uzrunās citu festivāla apmeklētāju gaumi. Grupa apvieno elementus no indie rock, elektroniskās mūzikas un popa, radot neatkārtojamu skanējumu.

Positivus programmā iekļautos vairāk nekā 60 dažāda žanra māksliniekus papildina tādas šobrīd aktuālas zvaigznes kā Megan Thee Stallion, Alice Merton, Meduza, Purple Disco Machine, Black Country New Road un vēl virkne citu.

Aktīvā izklaide un atpūta Positivus apmeklētājiem

Protams, galvenais Positivus festivālā ir mūzika, taču, lai nodrošinātu patiesi pozitīvu un daudzpusīgu pieredzi, tiek piedāvātas arī virkne sporta un izklaides aktivitāšu.

Viens no festivāla atpazīstamākajiem objektiem jau gadu desmitiem ir bijusi pludmale, kas ļauj atvēsināties jūras ūdeņos un izbaudīt pludmales volejbola un citu sporta spēļu priekus. Pludmale ir arī nozīmīga Positivus nakts dzīves norises vieta.

Tāpat katru gadu tiek rīkotas dažādas sportiskas sacensības, piemēram, skriešanas un vingrošanas aktivitātes. Savukārt izklaides programmā iekļautas nakts diskotēkas, ugunskuru vakari, zaļumu tirdziņi un citi pasākumi, kas ļauj pilnvērtīgi izbaudīt festivāla gaisotni.

Neiztrūkstoša Positivus sastāvdaļa ir arī plašs ēdinātāju piedāvājums – sākot no veselīga un veģetāra ēdiena līdz tradicionālai festivāla pārtikai. Protams, nav aizmirsts arī par atspirdzinošo dzērienu klāstu. Līdz ar to par labsajūtu festivāla apmeklētājiem tiek padomāts 360 grādu apmērā.

Kā piedalīties Positivus festivālā 2023. gadā?

Lai gan biļetes uz pašu šī gada festivālu jau sen ir izpirktas, pastāv iespēja kļūt par brīvprātīgo Positivus komandā un tādējādi gūt lielisku pieredzi pasākuma aizkulisēs, kā arī iepazīt daudz jaunu cilvēku. Šāda brīvprātīgo programma tiek piedāvāta jau vairākus gadus un tiem, kas tajā piedalījušies, tā sniegusi neaizmirstamus mirkļus.

Protams, vienmēr var sekot līdzi jaunumiem un savlaicīgi iegādāties biļetes uz 2024. gada Positivus festivālu. Parasti biļešu tirdzniecība sākas jau dažus mēnešus pēc kārtējā gada festivāla, tāpēc info noteikti būs pieejama Positivus mājaslapā un sociālo mediju kontos.

Kopumā Positivus 2023. gada programma un saturs solās piedāvāt kaut ko baudāmu absolūti katram – gan iesācējiem festivālu apmeklētājiem, gan pieredzējušiem festivālu guru. Tāpēc noteikti ir to notikumu sarakstā, ko šovasar nevajag palaist garām!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *